Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Brętowo PKM15:56
Kolumba15:59
Warneńska16:01
Belgradzka16:02
Piekarnicza16:04
Siedlce16:08
Skrajna16:09
Zakopiańska16:10
Ciasna16:11
Paska16:12
Powstańców Warszawskich16:14
Hucisko16:17
Dworzec Główny16:19
Plac Solidarności16:22
Stocznia SKM16:24
Stocznia Północna
 
16:26
0 min.
 
Twarda16:271 min.
 
Węzeł Kliniczna16:282 min.
 
Swojska16:293 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:315 min.
 
Mostostal16:326 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:337 min.
 
Śnieżna16:359 min.
 
Marynarki Polskiej16:3711 min.
 
Plac Wolności16:3812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:3913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy