Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brętowo PKM15:16
Kolumba15:19
Warneńska15:21
Belgradzka15:22
Piekarnicza15:24
Siedlce15:28
Skrajna15:29
Zakopiańska15:30
Ciasna15:31
Paska15:32
Powstańców Warszawskich15:34
Hucisko15:37
Dworzec Główny15:39
Plac Solidarności15:42
Stocznia SKM15:44
Stocznia Północna
 
15:46
0 min.
 
Twarda15:471 min.
 
Węzeł Kliniczna15:482 min.
 
Swojska15:493 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:515 min.
 
Mostostal15:526 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:537 min.
 
Śnieżna15:559 min.
 
Marynarki Polskiej15:5711 min.
 
Plac Wolności15:5812 min.
 
Władysława IV16:0014 min.
 
Nowy Port Góreckiego16:0115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy