Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM15:06
Kolumba15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:12
Piekarnicza15:14
Siedlce15:18
Skrajna15:19
Zakopiańska15:20
Ciasna15:21
Paska15:22
Powstańców Warszawskich15:24
Hucisko15:27
Dworzec Główny15:29
Plac Solidarności15:32
Stocznia SKM15:34
Stocznia Północna
 
15:36
0 min.
 
Twarda15:371 min.
 
Węzeł Kliniczna15:382 min.
 
Swojska15:393 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:415 min.
 
Mostostal15:426 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:437 min.
 
Śnieżna15:459 min.
 
Marynarki Polskiej15:4711 min.
 
Plac Wolności15:4812 min.
 
Władysława IV15:5014 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:5115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy