Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM14:56
Kolumba14:59
Warneńska15:01
Belgradzka15:02
Piekarnicza15:04
Siedlce15:08
Skrajna15:09
Zakopiańska15:10
Ciasna15:11
Paska15:12
Powstańców Warszawskich15:14
Hucisko15:17
Dworzec Główny15:19
Plac Solidarności15:22
Stocznia SKM15:24
Stocznia Północna
 
15:26
0 min.
 
Twarda15:271 min.
 
Węzeł Kliniczna15:282 min.
 
Swojska15:293 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:315 min.
 
Mostostal15:326 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:337 min.
 
Śnieżna15:359 min.
 
Marynarki Polskiej15:3711 min.
 
Plac Wolności15:3812 min.
 
Władysława IV15:4014 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:4115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy