Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM14:36
Kolumba14:39
Warneńska14:41
Belgradzka14:42
Piekarnicza14:44
Siedlce14:48
Skrajna14:49
Zakopiańska14:50
Ciasna14:51
Paska14:52
Powstańców Warszawskich14:54
Hucisko14:57
Dworzec Główny14:59
Plac Solidarności15:02
Stocznia SKM15:04
Stocznia Północna
 
15:06
0 min.
 
Twarda15:071 min.
 
Węzeł Kliniczna15:082 min.
 
Swojska15:093 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:115 min.
 
Mostostal15:126 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:137 min.
 
Śnieżna15:159 min.
 
Marynarki Polskiej15:1711 min.
 
Plac Wolności15:1812 min.
 
Władysława IV15:2014 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:2115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy