Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM14:06
Kolumba14:09
Warneńska14:11
Belgradzka14:12
Piekarnicza14:14
Siedlce14:18
Skrajna14:19
Zakopiańska14:20
Ciasna14:21
Paska14:22
Powstańców Warszawskich14:24
Hucisko14:27
Dworzec Główny14:29
Plac Solidarności14:32
Stocznia SKM14:34
Stocznia Północna
 
14:36
0 min.
 
Twarda14:371 min.
 
Węzeł Kliniczna14:382 min.
 
Swojska14:393 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:415 min.
 
Mostostal14:426 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:437 min.
 
Śnieżna14:459 min.
 
Marynarki Polskiej14:4711 min.
 
Plac Wolności14:4812 min.
 
Władysława IV14:5014 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:5115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy