Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brętowo PKM05:54
Kolumba05:57
Warneńska05:59
Belgradzka06:00
Piekarnicza06:02
Siedlce06:06
Skrajna06:07
Zakopiańska06:08
Ciasna06:09
Paska06:10
Powstańców Warszawskich06:12
Hucisko06:15
Dworzec Główny06:17
Plac Solidarności06:20
Stocznia SKM06:22
Stocznia Północna
 
06:24
0 min.
 
Twarda06:251 min.
 
Węzeł Kliniczna06:262 min.
 
Swojska06:273 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:295 min.
 
Mostostal06:306 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:317 min.
 
Śnieżna06:339 min.
 
Marynarki Polskiej06:3511 min.
 
Plac Wolności06:3612 min.
 
Władysława IV06:3814 min.
 
Nowy Port Góreckiego06:3915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy