Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM13:22
Kolumba13:25
Warneńska13:27
Belgradzka13:28
Piekarnicza13:30
Siedlce13:34
Skrajna13:35
Zakopiańska13:36
Ciasna13:37
Paska13:38
Powstańców Warszawskich13:40
Hucisko13:43
Dworzec Główny13:45
Plac Solidarności13:48
Stocznia SKM13:50
Stocznia Północna
 
13:52
0 min.
 
Twarda13:531 min.
 
Węzeł Kliniczna13:542 min.
 
Swojska13:553 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:575 min.
 
Mostostal13:586 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:597 min.
 
Śnieżna14:019 min.
 
Marynarki Polskiej14:0311 min.
 
Plac Wolności14:0412 min.
 
Władysława IV14:0614 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:0715 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy