Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM12:52
Kolumba12:55
Warneńska12:57
Belgradzka12:58
Piekarnicza13:00
Siedlce13:04
Skrajna13:05
Zakopiańska13:06
Ciasna13:07
Paska13:08
Powstańców Warszawskich13:10
Hucisko13:13
Dworzec Główny13:15
Plac Solidarności13:18
Stocznia SKM13:20
Stocznia Północna
 
13:22
0 min.
 
Twarda13:231 min.
 
Węzeł Kliniczna13:242 min.
 
Swojska13:253 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:275 min.
 
Mostostal13:286 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:297 min.
 
Śnieżna13:319 min.
 
Marynarki Polskiej13:3311 min.
 
Plac Wolności13:3412 min.
 
Władysława IV13:3614 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:3715 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy