Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM12:42
Kolumba12:45
Warneńska12:47
Belgradzka12:48
Piekarnicza12:50
Siedlce12:54
Skrajna12:55
Zakopiańska12:56
Ciasna12:57
Paska12:58
Powstańców Warszawskich13:00
Hucisko13:03
Dworzec Główny13:05
Plac Solidarności13:08
Stocznia SKM13:10
Stocznia Północna
 
13:12
0 min.
 
Twarda13:131 min.
 
Węzeł Kliniczna13:142 min.
 
Swojska13:153 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:175 min.
 
Mostostal13:186 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:197 min.
 
Śnieżna13:219 min.
 
Marynarki Polskiej13:2311 min.
 
Plac Wolności13:2412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:2513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy