Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM05:34
Kolumba05:37
Warneńska05:39
Belgradzka05:40
Piekarnicza05:42
Siedlce05:46
Skrajna05:47
Zakopiańska05:48
Ciasna05:49
Paska05:50
Powstańców Warszawskich05:52
Hucisko05:55
Dworzec Główny05:57
Plac Solidarności06:00
Stocznia SKM06:02
Stocznia Północna
 
06:04
0 min.
 
Twarda06:051 min.
 
Węzeł Kliniczna06:062 min.
 
Swojska06:073 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:095 min.
 
Mostostal06:106 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:117 min.
 
Śnieżna06:139 min.
 
Marynarki Polskiej06:1511 min.
 
Plac Wolności06:1612 min.
 
Władysława IV06:1814 min.
 
Nowy Port Góreckiego06:1915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy