Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM12:12
Kolumba12:15
Warneńska12:17
Belgradzka12:18
Piekarnicza12:20
Siedlce12:24
Skrajna12:25
Zakopiańska12:26
Ciasna12:27
Paska12:28
Powstańców Warszawskich12:30
Hucisko12:33
Dworzec Główny12:35
Plac Solidarności12:38
Stocznia SKM12:40
Stocznia Północna
 
12:42
0 min.
 
Twarda12:431 min.
 
Węzeł Kliniczna12:442 min.
 
Swojska12:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:475 min.
 
Mostostal12:486 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:497 min.
 
Śnieżna12:519 min.
 
Marynarki Polskiej12:5311 min.
 
Plac Wolności12:5412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:5513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy