Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM11:32
Kolumba11:35
Warneńska11:37
Belgradzka11:38
Piekarnicza11:40
Siedlce11:44
Skrajna11:45
Zakopiańska11:46
Ciasna11:47
Paska11:48
Powstańców Warszawskich11:50
Hucisko11:53
Dworzec Główny11:55
Plac Solidarności11:58
Stocznia SKM12:00
Stocznia Północna
 
12:02
0 min.
 
Twarda12:031 min.
 
Węzeł Kliniczna12:042 min.
 
Swojska12:053 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:075 min.
 
Mostostal12:086 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:097 min.
 
Śnieżna12:119 min.
 
Marynarki Polskiej12:1311 min.
 
Plac Wolności12:1412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:1513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy