Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM11:02
Kolumba11:05
Warneńska11:07
Belgradzka11:08
Piekarnicza11:10
Siedlce11:14
Skrajna11:15
Zakopiańska11:16
Ciasna11:17
Paska11:18
Powstańców Warszawskich11:20
Hucisko11:23
Dworzec Główny11:25
Plac Solidarności11:28
Stocznia SKM11:30
Stocznia Północna
 
11:32
0 min.
 
Twarda11:331 min.
 
Węzeł Kliniczna11:342 min.
 
Swojska11:353 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:375 min.
 
Mostostal11:386 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:397 min.
 
Śnieżna11:419 min.
 
Marynarki Polskiej11:4311 min.
 
Plac Wolności11:4412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy