Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM10:32
Kolumba10:35
Warneńska10:37
Belgradzka10:38
Piekarnicza10:40
Siedlce10:44
Skrajna10:45
Zakopiańska10:46
Ciasna10:47
Paska10:48
Powstańców Warszawskich10:50
Hucisko10:53
Dworzec Główny10:55
Plac Solidarności10:58
Stocznia SKM11:00
Stocznia Północna
 
11:02
0 min.
 
Twarda11:031 min.
 
Węzeł Kliniczna11:042 min.
 
Swojska11:053 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:075 min.
 
Mostostal11:086 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:097 min.
 
Śnieżna11:119 min.
 
Marynarki Polskiej11:1311 min.
 
Plac Wolności11:1412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:1513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy