Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM10:12
Kolumba10:15
Warneńska10:17
Belgradzka10:18
Piekarnicza10:20
Siedlce10:24
Skrajna10:25
Zakopiańska10:26
Ciasna10:27
Paska10:28
Powstańców Warszawskich10:30
Hucisko10:33
Dworzec Główny10:35
Plac Solidarności10:38
Stocznia SKM10:40
Stocznia Północna
 
10:42
0 min.
 
Twarda10:431 min.
 
Węzeł Kliniczna10:442 min.
 
Swojska10:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:475 min.
 
Mostostal10:486 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:497 min.
 
Śnieżna10:519 min.
 
Marynarki Polskiej10:5311 min.
 
Plac Wolności10:5412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:5513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy