Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM09:42
Kolumba09:45
Warneńska09:47
Belgradzka09:48
Piekarnicza09:50
Siedlce09:54
Skrajna09:55
Zakopiańska09:56
Ciasna09:57
Paska09:58
Powstańców Warszawskich10:00
Hucisko10:03
Dworzec Główny10:05
Plac Solidarności10:08
Stocznia SKM10:10
Stocznia Północna
 
10:12
0 min.
 
Twarda10:131 min.
 
Węzeł Kliniczna10:142 min.
 
Swojska10:153 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:175 min.
 
Mostostal10:186 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:197 min.
 
Śnieżna10:219 min.
 
Marynarki Polskiej10:2311 min.
 
Plac Wolności10:2412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:2513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy