Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Brętowo PKM09:22
Kolumba09:25
Warneńska09:27
Belgradzka09:28
Piekarnicza09:30
Siedlce09:34
Skrajna09:35
Zakopiańska09:36
Ciasna09:37
Paska09:38
Powstańców Warszawskich09:40
Hucisko09:43
Dworzec Główny09:45
Plac Solidarności09:48
Stocznia SKM09:50
Stocznia Północna
 
09:52
0 min.
 
Twarda09:531 min.
 
Węzeł Kliniczna09:542 min.
 
Swojska09:553 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:575 min.
 
Mostostal09:586 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:597 min.
 
Śnieżna10:019 min.
 
Marynarki Polskiej10:0311 min.
 
Plac Wolności10:0412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:0513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy