Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM09:12
Kolumba09:15
Warneńska09:17
Belgradzka09:18
Piekarnicza09:20
Siedlce09:24
Skrajna09:25
Zakopiańska09:26
Ciasna09:27
Paska09:28
Powstańców Warszawskich09:30
Hucisko09:33
Dworzec Główny09:35
Plac Solidarności09:38
Stocznia SKM09:40
Stocznia Północna
 
09:42
0 min.
 
Twarda09:431 min.
 
Węzeł Kliniczna09:442 min.
 
Swojska09:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:475 min.
 
Mostostal09:486 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:497 min.
 
Śnieżna09:519 min.
 
Marynarki Polskiej09:5311 min.
 
Plac Wolności09:5412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:5513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy