Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM08:52
Kolumba08:55
Warneńska08:57
Belgradzka08:58
Piekarnicza09:00
Siedlce09:04
Skrajna09:05
Zakopiańska09:06
Ciasna09:07
Paska09:08
Powstańców Warszawskich09:10
Hucisko09:13
Dworzec Główny09:15
Plac Solidarności09:18
Stocznia SKM09:20
Stocznia Północna
 
09:22
0 min.
 
Twarda09:231 min.
 
Węzeł Kliniczna09:242 min.
 
Swojska09:253 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:275 min.
 
Mostostal09:286 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:297 min.
 
Śnieżna09:319 min.
 
Marynarki Polskiej09:3311 min.
 
Plac Wolności09:3412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:3513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy