Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM23:12
Kolumba23:15
Warneńska23:17
Belgradzka23:18
Piekarnicza23:20
Siedlce23:24
Skrajna23:25
Zakopiańska23:26
Ciasna23:27
Paska23:28
Powstańców Warszawskich23:30
Hucisko23:33
Dworzec Główny23:35
Plac Solidarności23:38
Stocznia SKM23:39
Stocznia Północna
 
23:41
0 min.
 
Twarda23:421 min.
 
Węzeł Kliniczna23:432 min.
 
Swojska23:443 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:454 min.
 
Mostostal23:465 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:476 min.
 
Śnieżna23:498 min.
 
Marynarki Polskiej23:5110 min.
 
Plac Wolności23:5211 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy