Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM22:56
Kolumba22:59
Warneńska23:01
Belgradzka23:02
Piekarnicza23:04
Siedlce23:08
Skrajna23:09
Zakopiańska23:10
Ciasna23:11
Paska23:12
Powstańców Warszawskich23:14
Hucisko23:17
Dworzec Główny23:19
Plac Solidarności23:22
Stocznia SKM23:23
Stocznia Północna
 
23:25
0 min.
 
Twarda23:261 min.
 
Węzeł Kliniczna23:272 min.
 
Swojska23:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:294 min.
 
Mostostal23:305 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:316 min.
 
Śnieżna23:338 min.
 
Marynarki Polskiej23:3510 min.
 
Plac Wolności23:3611 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:3712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy