{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM20:55
Kolumba20:58
Warneńska21:00
Belgradzka21:01
Piekarnicza21:03
Siedlce21:07
Skrajna21:08
Zakopiańska21:09
Ciasna21:10
Paska21:11
Powstańców Warszawskich21:13
Hucisko21:16
Dworzec Główny21:18
Plac Solidarności21:21
Stocznia SKM21:23
Stocznia Północna
 
21:25
0 min.
 
Twarda21:261 min.
 
Węzeł Kliniczna21:272 min.
 
Swojska21:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:305 min.
 
Mostostal21:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:327 min.
 
Śnieżna21:349 min.
 
Marynarki Polskiej21:3611 min.
 
Plac Wolności21:3712 min.
 
Władysława IV21:3914 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:4015 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy