Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności21:01
Stocznia SKM21:03
Stocznia Północna
 
21:05
0 min.
 
Twarda21:061 min.
 
Węzeł Kliniczna21:072 min.
 
Swojska21:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:105 min.
 
Mostostal21:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:127 min.
 
Śnieżna21:149 min.
 
Marynarki Polskiej21:1611 min.
 
Plac Wolności21:1712 min.
 
Władysława IV21:1914 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:2015 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy