Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Brętowo PKM20:15
Kolumba20:18
Warneńska20:20
Belgradzka20:21
Piekarnicza20:23
Siedlce20:27
Skrajna20:28
Zakopiańska20:29
Ciasna20:30
Paska20:31
Powstańców Warszawskich20:33
Hucisko20:36
Dworzec Główny20:38
Plac Solidarności20:41
Stocznia SKM20:43
Stocznia Północna
 
20:45
0 min.
 
Twarda20:461 min.
 
Węzeł Kliniczna20:472 min.
 
Swojska20:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:505 min.
 
Mostostal20:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:527 min.
 
Śnieżna20:549 min.
 
Marynarki Polskiej20:5611 min.
 
Plac Wolności20:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy