Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich08:50
Hucisko08:53
Dworzec Główny08:55
Plac Solidarności08:58
Stocznia SKM09:00
Stocznia Północna
 
09:02
0 min.
 
Twarda09:031 min.
 
Węzeł Kliniczna09:042 min.
 
Swojska09:053 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:075 min.
 
Mostostal09:086 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:097 min.
 
Śnieżna09:119 min.
 
Marynarki Polskiej09:1311 min.
 
Plac Wolności09:1412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:1513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy