Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM18:35
Kolumba18:38
Warneńska18:40
Belgradzka18:41
Piekarnicza18:43
Siedlce18:47
Skrajna18:48
Zakopiańska18:49
Ciasna18:50
Paska18:51
Powstańców Warszawskich18:53
Hucisko18:56
Dworzec Główny18:58
Plac Solidarności19:01
Stocznia SKM19:03
Stocznia Północna
 
19:05
0 min.
 
Twarda19:061 min.
 
Węzeł Kliniczna19:072 min.
 
Swojska19:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:105 min.
 
Mostostal19:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:127 min.
 
Śnieżna19:149 min.
 
Marynarki Polskiej19:1611 min.
 
Plac Wolności19:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy