Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM17:15
Kolumba17:18
Warneńska17:20
Belgradzka17:21
Piekarnicza17:23
Siedlce17:27
Skrajna17:28
Zakopiańska17:29
Ciasna17:30
Paska17:31
Powstańców Warszawskich17:33
Hucisko17:36
Dworzec Główny17:38
Plac Solidarności17:41
Stocznia SKM17:43
Stocznia Północna
 
17:45
0 min.
 
Twarda17:461 min.
 
Węzeł Kliniczna17:472 min.
 
Swojska17:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:505 min.
 
Mostostal17:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:527 min.
 
Śnieżna17:549 min.
 
Marynarki Polskiej17:5611 min.
 
Plac Wolności17:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy