Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM08:22
Kolumba08:25
Warneńska08:27
Belgradzka08:28
Piekarnicza08:30
Siedlce08:34
Skrajna08:35
Zakopiańska08:36
Ciasna08:37
Paska08:38
Powstańców Warszawskich08:40
Hucisko08:43
Dworzec Główny08:45
Plac Solidarności08:48
Stocznia SKM08:50
Stocznia Północna
 
08:52
0 min.
 
Twarda08:531 min.
 
Węzeł Kliniczna08:542 min.
 
Swojska08:553 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:575 min.
 
Mostostal08:586 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:597 min.
 
Śnieżna09:019 min.
 
Marynarki Polskiej09:0311 min.
 
Plac Wolności09:0412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:0513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy