Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM16:35
Kolumba16:38
Warneńska16:40
Belgradzka16:41
Piekarnicza16:43
Siedlce16:47
Skrajna16:48
Zakopiańska16:49
Ciasna16:50
Paska16:51
Powstańców Warszawskich16:53
Hucisko16:56
Dworzec Główny16:58
Plac Solidarności17:01
Stocznia SKM17:03
Stocznia Północna
 
17:05
0 min.
 
Twarda17:061 min.
 
Węzeł Kliniczna17:072 min.
 
Swojska17:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:105 min.
 
Mostostal17:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:127 min.
 
Śnieżna17:149 min.
 
Marynarki Polskiej17:1611 min.
 
Plac Wolności17:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy