{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM14:55
Kolumba14:58
Warneńska15:00
Belgradzka15:01
Piekarnicza15:03
Siedlce15:07
Skrajna15:08
Zakopiańska15:09
Ciasna15:10
Paska15:11
Powstańców Warszawskich15:13
Hucisko15:16
Dworzec Główny15:18
Plac Solidarności15:21
Stocznia SKM15:23
Stocznia Północna
 
15:25
0 min.
 
Twarda15:261 min.
 
Węzeł Kliniczna15:272 min.
 
Swojska15:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:305 min.
 
Mostostal15:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:327 min.
 
Śnieżna15:349 min.
 
Marynarki Polskiej15:3611 min.
 
Plac Wolności15:3712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:3813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy