Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Brętowo PKM13:35
Kolumba13:38
Warneńska13:40
Belgradzka13:41
Piekarnicza13:43
Siedlce13:47
Skrajna13:48
Zakopiańska13:49
Ciasna13:50
Paska13:51
Powstańców Warszawskich13:53
Hucisko13:56
Dworzec Główny13:58
Plac Solidarności14:01
Stocznia SKM14:03
Stocznia Północna
 
14:05
0 min.
 
Twarda14:061 min.
 
Węzeł Kliniczna14:072 min.
 
Swojska14:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:105 min.
 
Mostostal14:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:127 min.
 
Śnieżna14:149 min.
 
Marynarki Polskiej14:1611 min.
 
Plac Wolności14:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy