Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM08:12
Kolumba08:15
Warneńska08:17
Belgradzka08:18
Piekarnicza08:20
Siedlce08:24
Skrajna08:25
Zakopiańska08:26
Ciasna08:27
Paska08:28
Powstańców Warszawskich08:30
Hucisko08:33
Dworzec Główny08:35
Plac Solidarności08:38
Stocznia SKM08:40
Stocznia Północna
 
08:42
0 min.
 
Twarda08:431 min.
 
Węzeł Kliniczna08:442 min.
 
Swojska08:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:475 min.
 
Mostostal08:486 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:497 min.
 
Śnieżna08:519 min.
 
Marynarki Polskiej08:5311 min.
 
Plac Wolności08:5412 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:5513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy