Rozkład jazdy na: Śr., 19.02.2020
Brętowo PKM13:15
Kolumba13:18
Warneńska13:20
Belgradzka13:21
Piekarnicza13:23
Siedlce13:27
Skrajna13:28
Zakopiańska13:29
Ciasna13:30
Paska13:31
Powstańców Warszawskich13:33
Hucisko13:36
Dworzec Główny13:38
Plac Solidarności13:41
Stocznia SKM13:43
Stocznia Północna
 
13:45
0 min.
 
Twarda13:461 min.
 
Węzeł Kliniczna13:472 min.
 
Swojska13:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:505 min.
 
Mostostal13:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:527 min.
 
Śnieżna13:549 min.
 
Marynarki Polskiej13:5611 min.
 
Plac Wolności13:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy