Rozkład jazdy na: Śr., 19.02.2020
Brętowo PKM10:35
Kolumba10:38
Warneńska10:40
Belgradzka10:41
Piekarnicza10:43
Siedlce10:47
Skrajna10:48
Zakopiańska10:49
Ciasna10:50
Paska10:51
Powstańców Warszawskich10:53
Hucisko10:56
Dworzec Główny10:58
Plac Solidarności11:01
Stocznia SKM11:03
Stocznia Północna
 
11:05
0 min.
 
Twarda11:061 min.
 
Węzeł Kliniczna11:072 min.
 
Swojska11:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:105 min.
 
Mostostal11:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:127 min.
 
Śnieżna11:149 min.
 
Marynarki Polskiej11:1611 min.
 
Plac Wolności11:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy