Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM09:05
Kolumba09:08
Warneńska09:10
Belgradzka09:11
Piekarnicza09:13
Siedlce09:17
Skrajna09:18
Zakopiańska09:19
Ciasna09:20
Paska09:21
Powstańców Warszawskich09:23
Hucisko09:26
Dworzec Główny09:28
Plac Solidarności09:31
Stocznia SKM09:33
Stocznia Północna
 
09:35
0 min.
 
Twarda09:361 min.
 
Węzeł Kliniczna09:372 min.
 
Swojska09:383 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:405 min.
 
Mostostal09:416 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:427 min.
 
Śnieżna09:449 min.
 
Marynarki Polskiej09:4611 min.
 
Plac Wolności09:4712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:4813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy