Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM07:35
Kolumba07:38
Warneńska07:40
Belgradzka07:41
Piekarnicza07:43
Siedlce07:47
Skrajna07:48
Zakopiańska07:49
Ciasna07:50
Paska07:51
Powstańców Warszawskich07:53
Hucisko07:56
Dworzec Główny07:58
Plac Solidarności08:01
Stocznia SKM08:03
Stocznia Północna
 
08:05
0 min.
 
Twarda08:061 min.
 
Węzeł Kliniczna08:072 min.
 
Swojska08:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:105 min.
 
Mostostal08:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:127 min.
 
Śnieżna08:149 min.
 
Marynarki Polskiej08:1611 min.
 
Plac Wolności08:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy