Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM07:05
Kolumba07:08
Warneńska07:10
Belgradzka07:11
Piekarnicza07:13
Siedlce07:17
Skrajna07:18
Zakopiańska07:19
Ciasna07:20
Paska07:21
Powstańców Warszawskich07:23
Hucisko07:26
Dworzec Główny07:28
Plac Solidarności07:31
Stocznia SKM07:33
Stocznia Północna
 
07:35
0 min.
 
Twarda07:361 min.
 
Węzeł Kliniczna07:372 min.
 
Swojska07:383 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:405 min.
 
Mostostal07:416 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:427 min.
 
Śnieżna07:449 min.
 
Marynarki Polskiej07:4611 min.
 
Plac Wolności07:4712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:4813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy