Rozkład jazdy na: Nd., 16.02.2020
Brętowo PKM06:35
Kolumba06:38
Warneńska06:40
Belgradzka06:41
Piekarnicza06:43
Siedlce06:47
Skrajna06:48
Zakopiańska06:49
Ciasna06:50
Paska06:51
Powstańców Warszawskich06:53
Hucisko06:56
Dworzec Główny06:58
Plac Solidarności07:01
Stocznia SKM07:03
Stocznia Północna
 
07:05
0 min.
 
Twarda07:061 min.
 
Węzeł Kliniczna07:072 min.
 
Swojska07:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:105 min.
 
Mostostal07:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:127 min.
 
Śnieżna07:149 min.
 
Marynarki Polskiej07:1611 min.
 
Plac Wolności07:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy