Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Brętowo PKM06:05
Kolumba06:08
Warneńska06:10
Belgradzka06:11
Piekarnicza06:13
Siedlce06:17
Skrajna06:18
Zakopiańska06:19
Ciasna06:20
Paska06:21
Powstańców Warszawskich06:23
Hucisko06:26
Dworzec Główny06:28
Plac Solidarności06:31
Stocznia SKM06:33
Stocznia Północna
 
06:35
0 min.
 
Twarda06:361 min.
 
Węzeł Kliniczna06:372 min.
 
Swojska06:383 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:405 min.
 
Mostostal06:416 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:427 min.
 
Śnieżna06:449 min.
 
Marynarki Polskiej06:4611 min.
 
Plac Wolności06:4712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:4813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy