Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM05:35
Kolumba05:38
Warneńska05:40
Belgradzka05:41
Piekarnicza05:43
Siedlce05:47
Skrajna05:48
Zakopiańska05:49
Ciasna05:50
Paska05:51
Powstańców Warszawskich05:53
Hucisko05:56
Dworzec Główny05:58
Plac Solidarności06:01
Stocznia SKM06:03
Stocznia Północna
 
06:05
0 min.
 
Twarda06:061 min.
 
Węzeł Kliniczna06:072 min.
 
Swojska06:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:105 min.
 
Mostostal06:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:127 min.
 
Śnieżna06:149 min.
 
Marynarki Polskiej06:1611 min.
 
Plac Wolności06:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy