Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich22:53
Hucisko22:56
Dworzec Główny22:58
Plac Solidarności23:01
Stocznia SKM23:02
Stocznia Północna
 
23:04
0 min.
 
Twarda23:051 min.
 
Węzeł Kliniczna23:062 min.
 
Swojska23:073 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:084 min.
 
Mostostal23:095 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:106 min.
 
Śnieżna23:128 min.
 
Marynarki Polskiej23:1410 min.
 
Plac Wolności23:1511 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:1612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy