Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM21:12
Kolumba21:15
Warneńska21:17
Belgradzka21:18
Piekarnicza21:20
Siedlce21:24
Skrajna21:25
Zakopiańska21:26
Ciasna21:27
Paska21:28
Powstańców Warszawskich21:30
Hucisko21:33
Dworzec Główny21:35
Plac Solidarności21:38
Stocznia SKM21:40
Stocznia Północna
 
21:42
0 min.
 
Twarda21:431 min.
 
Węzeł Kliniczna21:442 min.
 
Swojska21:453 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:475 min.
 
Mostostal21:486 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:497 min.
 
Śnieżna21:519 min.
 
Marynarki Polskiej21:5311 min.
 
Plac Wolności21:5412 min.
 
Władysława IV21:5614 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:5715 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy