Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM19:35
Kolumba19:38
Warneńska19:40
Belgradzka19:41
Piekarnicza19:43
Siedlce19:47
Skrajna19:48
Zakopiańska19:49
Ciasna19:50
Paska19:51
Powstańców Warszawskich19:53
Hucisko19:56
Dworzec Główny19:58
Plac Solidarności20:01
Stocznia SKM20:03
Stocznia Północna
 
20:05
0 min.
 
Twarda20:061 min.
 
Węzeł Kliniczna20:072 min.
 
Swojska20:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:105 min.
 
Mostostal20:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:127 min.
 
Śnieżna20:149 min.
 
Marynarki Polskiej20:1611 min.
 
Plac Wolności20:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy