Rozkład jazdy na: Śr., 19.02.2020
Brętowo PKM19:15
Kolumba19:18
Warneńska19:20
Belgradzka19:21
Piekarnicza19:23
Siedlce19:27
Skrajna19:28
Zakopiańska19:29
Ciasna19:30
Paska19:31
Powstańców Warszawskich19:33
Hucisko19:36
Dworzec Główny19:38
Plac Solidarności19:41
Stocznia SKM19:43
Stocznia Północna
 
19:45
0 min.
 
Twarda19:461 min.
 
Węzeł Kliniczna19:472 min.
 
Swojska19:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:505 min.
 
Mostostal19:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:527 min.
 
Śnieżna19:549 min.
 
Marynarki Polskiej19:5611 min.
 
Plac Wolności19:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy