Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Brętowo PKM17:35
Kolumba17:38
Warneńska17:40
Belgradzka17:41
Piekarnicza17:43
Siedlce17:47
Skrajna17:48
Zakopiańska17:49
Ciasna17:50
Paska17:51
Powstańców Warszawskich17:53
Hucisko17:56
Dworzec Główny17:58
Plac Solidarności18:01
Stocznia SKM18:03
Stocznia Północna
 
18:05
0 min.
 
Twarda18:061 min.
 
Węzeł Kliniczna18:072 min.
 
Swojska18:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:105 min.
 
Mostostal18:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:127 min.
 
Śnieżna18:149 min.
 
Marynarki Polskiej18:1611 min.
 
Plac Wolności18:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy