Rozkład jazdy na: Pn., 17.02.2020
Brętowo PKM07:26
Kolumba07:29
Warneńska07:31
Belgradzka07:32
Piekarnicza07:34
Siedlce07:38
Skrajna07:39
Zakopiańska07:40
Ciasna07:41
Paska07:42
Powstańców Warszawskich07:44
Hucisko07:47
Dworzec Główny07:49
Plac Solidarności07:52
Stocznia SKM07:54
Stocznia Północna
 
07:56
0 min.
 
Twarda07:571 min.
 
Węzeł Kliniczna07:582 min.
 
Swojska07:593 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:015 min.
 
Mostostal08:026 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:037 min.
 
Śnieżna08:059 min.
 
Marynarki Polskiej08:0711 min.
 
Plac Wolności08:0812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:0913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy