Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM16:55
Kolumba16:58
Warneńska17:00
Belgradzka17:01
Piekarnicza17:03
Siedlce17:07
Skrajna17:08
Zakopiańska17:09
Ciasna17:10
Paska17:11
Powstańców Warszawskich17:13
Hucisko17:16
Dworzec Główny17:18
Plac Solidarności17:21
Stocznia SKM17:23
Stocznia Północna
 
17:25
0 min.
 
Twarda17:261 min.
 
Węzeł Kliniczna17:272 min.
 
Swojska17:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:305 min.
 
Mostostal17:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:327 min.
 
Śnieżna17:349 min.
 
Marynarki Polskiej17:3611 min.
 
Plac Wolności17:3712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:3813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy