Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska16:29
Ciasna16:30
Paska16:31
Powstańców Warszawskich16:33
Hucisko16:36
Dworzec Główny16:38
Plac Solidarności16:41
Stocznia SKM16:43
Stocznia Północna
 
16:45
0 min.
 
Twarda16:461 min.
 
Węzeł Kliniczna16:472 min.
 
Swojska16:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:505 min.
 
Mostostal16:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:527 min.
 
Śnieżna16:549 min.
 
Marynarki Polskiej16:5611 min.
 
Plac Wolności16:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy