Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Brętowo PKM15:55
Kolumba15:58
Warneńska16:00
Belgradzka16:01
Piekarnicza16:03
Siedlce16:07
Skrajna16:08
Zakopiańska16:09
Ciasna16:10
Paska16:11
Powstańców Warszawskich16:13
Hucisko16:16
Dworzec Główny16:18
Plac Solidarności16:21
Stocznia SKM16:23
Stocznia Północna
 
16:25
0 min.
 
Twarda16:261 min.
 
Węzeł Kliniczna16:272 min.
 
Swojska16:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:305 min.
 
Mostostal16:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:327 min.
 
Śnieżna16:349 min.
 
Marynarki Polskiej16:3611 min.
 
Plac Wolności16:3712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:3813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy